Playlist Canal BREIZH

Canal BREIZH
Temps Artistes Chansons
21:07 Kreizh breizh akademi [norkst] Mon père a fait faire un étang (pilé menu)
21:02 Kreizh breizh akademi [norkst] La calha (bourrée 3 temps)
20:56 Bèrtran obree Avolée
20:52 Bèrtran obree Pu lein
20:46 Yves berthou Ton doubl gavotte - berthou-molard (st-goazec 2009)
20:45 Yves berthou Bal gavotte - berthou-molard (st-goazec 2009)
20:40 Yves berthou Ton simpl gavotte - berthou-molard (st-goazec 2009)
20:35 Eben Ar vretonez vihan (kost ar c'hoad)
20:31 Eben Degemer mat er republik (ton diwezhañ plinn)
20:26 Eben Son an ibil gwer (rond de landéda)
20:20 Fleuves Valse à olga
20:15 Erik marchand Jaures
20:09 Jacques pellen Éphéméra
20:02 Jacques pellen En attendant la prophétie
19:58 Hamon martin quintet Cerises d'amour
19:54 Hamon martin quintet La blanche biche
19:52 Jeanne lemoine Charmante béaute que j'adore (jeanne lemoine)
19:49 Emmanuelle bouthillier Suite d'avant-deux au violon (emmanuelle bouthillier)
19:47 Duo guerbigny/thébaut Mardi gras
19:44 Duo guerbigny/thébaut Avant-deux à bourdounneau
19:37 Istan trio Galata
19:33 Istan trio Gulfiros
19:00 Ciac boum Les filles de noirmoutier
18:56 Miss'ter Cette nuit j'ai fait un rêve (ronde avant-deux)
18:52 Spontus Les vacances de mr joe - 1 (avant-deux)
18:48 Ciac boum Avant-deux à coutant
18:44 Les baragouineurs Tic et tic et toc (avant-deux)
18:39 Crusson/goudedranche Avant-deux de travers (thierry crusson et thierry goudédranche)
18:33 Digresk A.b. (avant-deux de travers)
18:30 Beat bouet trio Bang bang (avant deux de travers)
18:29 Barbedette/quenderff Chez troadec - ton simpl
18:26 Duo bertrand Branle de noirmoutiers
18:23 Ciac boum Suite de bransles
18:18 Kaïffa Imperception (cercle circassien)
18:14 Img Bertayen libr (aéroplane)
18:11 Beat bouet trio Génération y (cochinchine)
18:08 Krismenn et alem Dao de'i!
18:04 Krenijenn Pilé menu ar fougaserezh
18:00 Plantec Ho torn (plinn ton doubl)
17:55 Rozé/lebreton Nocturbilepsie (cercle circassien)
17:50 Manglo Nanni nanni (ridée 6 temps)
17:44 Darhaou Ar mezvier (ton doubl gavotenn)
17:40 Skolvan Trip to skye (valse)
17:34 Planchée La forge (ridée)
17:30 An tri dipop Mari-louise (laridé)
17:20 Skolvan My favorite things
17:17 Balafenn du La jolie rochelle
17:10 Trio dell’amore C'est en dix ans à la rochelle - le temps de ma jeunesse (tour)
17:10 Jeannette maquignon Sur la chaussée de la jaunay
17:06 An tri dipop La jaunay (pilé menu)
17:03 Hamon martin quintet L'habit de plume
17:00 Yann dour L'habit de plumes
16:56 Arz nevez Kas a barh kreiteiz
16:53 Géraldine chauvel trio Coucou la violette
16:49 Géraldine chauvel trio A châteaubourg, châteaugiron
16:34 Dour/le pottier quartet Kogi - bal plinn
16:30 Soig siberil Spiced jigs
16:23 Soig siberil Quand la bogue dort
16:05 Pat o'may Ty moon (pat o'may)
16:00 Clothilde trouillaud Cordes liées
15:52 Régis huiban et l'ensemble des imaginaires Duhont àr ar manez
15:45 Régis huiban et l'ensemble des imaginaires Gouren
15:39 Krismenn Liv mut
15:36 Duo menneteau-barbedette Bal plinn
15:29 Duo menneteau-barbedette Me zo un den yaouank
15:27 Kreizh breizh akademi [norkst] Addis
15:18 Kreizh breizh akademi [norkst] Mar gellfen gant va daeloù (gwerz)
15:16 Timothée le net quartet Danses de travers iii
15:15 Timothée le net quartet Danses de travers ii
15:13 Timothée le net quartet Danses de travers i
15:08 Les allumés du chalumeau Le bop des marais
15:02 Les allumés du chalumeau Pleins gaz
14:58 François robin Ton bal an edf
14:49 François robin Suite pour une mariée angoissée
14:37 Mazad café Volampté
14:31 Mazad café Minaret
14:10 Les niou bardophones Carré carcassien
14:05 Ma petite La mal mariée (marchoise)
14:00 Ma petite Saint-nazaire (rond de barbatre)
13:59 Mathieu hamon A douarnenez vient d'arriver (tour) (mathieu hamon)
13:53 Annie ebrel Suite plin (annie ebrel et sylvie rivoalen)
13:46 Ifig ha nanda troadeg Montagne ton doubl (ifig et nanda troadeg)
13:44 Mathieu hamon Laridé de josselin (mathieu hamon)
13:29 Crusson/goudedranche Avant-deux de travers (thierry crusson et thierry goudédranche)
13:13 Foll/le dissez/bodros Gavotte des montagnes
13:10 Jean-luc revault Ma mie jeannette (tour)
13:07 Jean-luc revault Pastourelle d'ancenis (patrick bardoul, jean-luc revault et marc clerivet)
13:04 Ciac boum Mazurka à tonton paul
13:02 Sabot j./dacquay l. Heuliad gavotenn (ton kentañ)
13:00 Emmanuelle bouthillier Avant-deux de la roche aux fées (emannuelle bouthillier)
12:59 Roland becker Imitations d'animaux
12:56 Kurun Apres la pluie
12:50 Hamon martin quintet Danse de la pluie (hanter-dro)
12:47 Kemia La pluie
12:41 Yeltis La scotrip-hopiche de la pluie
12:36 Denez prigent Melezouriou-glav
12:35 Chall ha dichall Suite gavotte des terrils - ton doubl
12:26 Chall ha dichall Suite gavotte des terrils - ton simpl
12:22 Jouin/ebrel Disput etre an heol hag ar glav
12:18 Nolwenn korbel/soig sibéril Glav